Два з половиною мільйони витратять на фонтани у Хмельницькому

Розказати друзям

Ремонтні роботи по деяким об’єктам уже розпочато

Виконуючий обов’язки начальника міського управління комунальної інфраструктури Василь Кабальський розповів, що на утримання фонтанів міста депутати Хмельницької міськради взяли з бюджету близько двох з половиною мільйонів гривень. У цей кошторис закладені й кошти на ремонтні роботи, які уже розпочали.

В місті на обслуговуванні комунального підприємства “По зеленому підприємству та благоустрою міста” є п’ять фонтанів. Деякі з них нормально працюють, а іншим необхідний ремонт.

“Це в сквері Шевченка, у парку Поділля, на Привокзальній площі й на площі Свободи біля “Сілістри”. Три фонтани на Привокзальній площі, Дендропарку і “Сілістрі” нормально “перезимували” й вони працюють. Також у нас є фонтан в парку Чекмана. Його потрібно відремонтувати, там також проведено відшарування гранітних плит”, — говорить Василь Кабальський.
Фонтан із кулею, що у сквері Шевченка, уже лагодять працівники комунальної інфраструктури Хмельницького. Наразі проводяться роботи щодо облицювання стін фонтана-кулі.

“Плитка, яка під наслідком природних факторів відшарувалася, на даний час знята. Проводиться оббивання територій з чаші фонтану, і штукатурення. Далі буде кріпитися нова плитка, облицюватися фонтан”, — розповів Василь Кабальський.
За його словами, ремонтні роботи планують виконати впродовж місяця і запустити фонтан.

Нагадаємо, проект фонтану «Гранітна куля» в Хмельницькому розробили місцеві архітектори. В інтернеті вони побачили фотографії подібного водограю з плаваючим шаром і дещо вдосконалили ідею. Гранітна куля, прикрашена символікою міста і краю, важить понад тонну. Але незважаючи на це, завдяки тиску води вона крутиться в чаші фонтана. Фонтан було відкрито 27 вересня 2014 року. Вартість цього проекту склала 230 000 гривень.

xmel.km.ua

17
Розказати друзям
Хмель Хмельницький