В Ярмолинцях росія ворог не для всіх. Відео

Розказати друзям

На Хмельниччині одна з парафіянок УПЦ МП заявила, що Росія, яка напала на нашу країну й розв’язала неспровоковану агресивну повномасштабну війну, нібито “не ворог”.

Це сталося під час зборів людей, коли частина мешканців виступила за перехід до ПЦУ.

Відповідне відео було опубліковано в мережі й поширене багатьма Telegram-каналами. Початку конфлікту на записі немає – лише короткий фрагмент сварки.

Пишуть, що ролик було знято в селищі Ярмолинці. Одна з активісток Московського патріархату (на фото – ліворуч, в окулярах) голосно сперечалася з чоловіком. На фоні чутно шум і співи молитви.

“Не треба мені твоїх капеланів! Заспокойся”, – вигукнула пенсіонерка (з чого почалася розмова, невідомо).

“І війни не треба?” – запитав українець. “І війни не треба!” – відповіла жінка. “І Росія не ворог?” – продовжив запитувати чоловік. “Ні, не ворог!” – підтвердила парафіянка.

Із нею були незгодні навіть її “колеги”, бо інша прихильниця УПЦ МП на це запитання відповіла: “Ворог Росія!”. Через секунду вже інші прихожанки заперечили активістці в окулярах і почали кричати “Росія ворог!”.

Одна з жінок, судячи з усього, почала сварити пенсіонерку, яка оскандалилася. Вона обернулася до неї й голосно, емоційно почала: “Ти так кажеш!..”. На цьому відео обривається.

https://xmel.km.ua

108
Розказати друзям
Хмель Хмельницький