Півтора десятка депутатів облради отримали державні нагороди

Розказати друзям

22 березня відбулась чергова сесія Хмельницької обласної ради.

На ній в пришвидшеному режимі розглянули два десятка питань. На початку засідання 14 депутів облради отримали державні відзнаки за активну волонтерську позицію.

Вручив нагороди перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

«Кожен, хто сьогодні отримує цю відзнаку, зробив великий вклад для нашої держави у зміцненні безпеки та допомоги військовим, які захищають та відвойовують кожен клаптик української землі на передовій. Переконаний, що така важлива робота буде продовжуватися і після нашої перемоги», – наголосив посадовець.

Зокрема, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією РФ проти України нагороджено відзнакою «За оборону України» таких депутатів:
Андрія Кланца, Оксану Бочкарьову, Уляну Ткаченко, Оксану Каденко, Ігоря Гая, Якова Цуглевича, Вадима Лозового, Михайла Бойка, Сергія Іващука, Михайла Демчишена, Віктора Лебединського, Олега Лукашука, Олександра Співака та Григорія Галкіна.

Крім того, Сергій Тюрін звернувся до депутатського корпусу із проханням «не переслідувати певні політичні амбіції», а й надалі злагоджено працювати на розвиток області і перемогу України.

«В цей складний час ми не повинні чубитися між собою, переслідувати певні політичні амбіції. Ми матимемо для цього багато часу після нашої спільної перемоги над окупантами. Обласній військовій адміністрації зараз потрібна велика підтримка і злагоджена робота. Ми бачимо ту велику взаємодію між адміністрацією і обласною радою, і левову частку в неї вніс Сергій Вячеславович Гамалій. Він підняв високу планку. І його наступник має працювати 24 на 7, щоби тримати цю планку. Наша Хмельниччина має продовжувати тримати гуманітарний фронт, має продовжувати зміцнювати обороноздатність держави. І слава, шана й повага всім, хто це робить в нашій області. Особливо, дякую тим депутатам обласної ради, які з самого початку війни включились у волонтерську діяльність», – промовив Сергій Тюрін.

(Фото Хмельницької ОВА) 

https://xmel.km.ua/

27
Розказати друзям
Хмель Хмельницький