Ексдиректор славутських лісівників отримав нагороду від Президента

Розказати друзям

Відзнаку Президента Володимира Зеленського “За оборону України” отримав колишній директор філії “Славутське лісове господарство” Віктор Сапожнік.

Нагороду йому передав заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик з нагоди Міжнародного дня лісів.

Як зазначають в обласній військовій адміністрації, цю нагороду Віктор Сапожнік отримав заслужено, адже з перших днів повномасштабного вторгнення працівники Славутської філії на чолі з керівником об’єдналися для наближення перемоги.

“За рік колектив придбав та передав для ЗСУ 12 позашляховиків. Доставили в постраждалі від бойових дій та прилеглі регіони близько 10 тонн гуманітарної допомоги: продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг, речі першої необхідності. Бійцям на передову вони передавали тепловізори, прилади нічного бачення, генератори, засоби захисту та аптечки, будівельні матеріали і військову амуніцію: бронежилети, каски, костюми тощо”, – йдеться в інформації.

Допомагали працівники господарства і колегам-лісівникам із прифронтових зон, мешканцям, яке залишилося в гарячих точках, доставляли ліки медзакладам. А в стінах філії облаштували кімнати та приймали переселенців, і сьогодні там діє “пункт незламності”.

Крім того, як наголошують в ОВА, славутські лісівники на фронт для будівництва бліндажів і фортифікаційних споруд філія відвантажили понад 1 000 кубометрів деревини.

І зараз продовжують допомагати військовим, мобілізованим працівникам філії та їхнім родинам.

https://xmel.km.ua/

27
Розказати друзям
Хмель Хмельницький