Рейд по неблагополучним сім’ям в Нетішині дав результати

Розказати друзям

ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ В СІМ’Ї ТРИВАЮТЬ

З метою контролю умов проживання дітей, які перебувають на обліку та контролі служби у справах дітей, та проведення профілактичної роботи з батьками щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, 21 березня 2023 року службою у справах дітей організовано та проведено спільно-цільовий рейд «Сім’я і діти».

Учасники рейду

Учасниками рейду, а саме: Оленою Ружицькою, завідувачем відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей, Іриною Троцюк, головним спеціалістом відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей, Іриною Поліщук, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення, Ольгою Семенюк, інспектором ювенальної превенції відділу превенції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання 6 сімей, в яких виховується 13 дітей та виявлено 1 сім’ю, в якій матір неналежним чином виконує батьківські обов’язки щодо 2 малолітніх дітей.

На момент виявлення мати мала ознаки алкогольного сп’яніння, в помешканні було брудно, розкидані речі, дівчинка (2022 р. н.) потребувала медичного нагляду. Співмешканець матері поводив себе агресивно, за що був затриманий групою реагування патрульної поліції.

За результатами рейду складено відповідні акти, інспектором ювенальної превенції відділу превенції Шепетівського РУП ГУНП складено протокол на матір за неналежне виконання батьківських обов’язків. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення вживання алкогольних напоїв тощо.

Служба у справах дітей звертає увагу на те, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Служба у справах дітей

https://xmel.km.ua/

25
Розказати друзям
Хмель Хмельницький