21 березня, жителі Шепетівської громади провели в останню путь земляка, солдата Олександра Ковтонюка

Розказати друзям

Про це повідомляє Шепетівська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці, пише “Є”

«Народився Олександр 7 березня 1997 року. Середню освіту здобував спочатку у Навчально-виховному комплексі №3, а згодом – у Навчально-виховному комплексі №1. З перших днів навчання та у шкільні роки Олександр був дуже старанним і відповідальним, добре вчився та був відмінником. Його згадують як привітного і справедливого, рішучого і принципового, того, хто завжди захищав слабших. Юнак брав активну участь в житті школи, займався легкою атлетикою, був головою центру «Спорт та здоров’я» та любив точні науки», – йдеться у дописі громади.

У Шепетівській громаді попрощалися з земляком Олександром Ковтонюком. Фото: з Фейсбук-сторінки Шепетівської міської ради.

Також повідомляють, що після закінчення школи Олександр вступив до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. А 21 вересня 2021 року його призвали до війська. Служив за контрактом.

«Після двох місяців навчання зарахований у склад 95 окремої десантної штурмової бригади солдатом номеру обслуги артилерійського розрахунку артилерійського взводу артилерійської батареї. За час проходження військової служби зарекомендував себе дисциплінованим та відповідальним військовослужбовцем… Мав високе почуття відповідальності й відданості Батьківщині», – зазначають у Шепетівській міській раді.

Захисник загинув 15 березня на Луганщині. Фото: з Фейсбук-сторінки Шепетівської міської ради.

Сайт «Є» раніше повідомляв, що солдат Олександр Андрійович Ковтонюк загинув 15 березня 2023 року.

У громаді зазначають, що його життя обірвалося під час ворожого артилерійського обстрілу, коли боєць виконував бойове завдання біля міста Кремінна Сєверодонецького району Луганської області.

https://xmel.km.ua/

62
Розказати друзям
Хмель Хмельницький