Гамалій та Симчишин домовились – біля ЦНТЕІ буде громадський простір

Розказати друзям

Кількатижнева епопея нарешті завершилась

Опісля декількох днів бурхливої епопеї із суперечливим будівництвом на майданчику перед колишнім ЦНТЕІ, що по вулиці Свободи у Хмельницькому, ситуацію прокоментували начальник ОВА Сергій Гамалій та міський голова Олександр Симчишин. Посадовці записали спільне відео, яким поставили “крапку” в цій справі. Їх головний месендж – будівництва не буде, пише xm-inside.com.

За словами Сергія Гамалія, дійсно було змінене цільове призначення ділянки, прилеглої до приміщення. Але зміна цільового призначення не є дозволом на виконання будь-яких робіт. Його мета – створити умови для проведення благоустрою території.

“Дуже багато в засобах масової інформації зараз чутки поширюються про будівництво біля ЦНТЕІ. То хочемо сказати, що спільними напрацюваннями органів центральної влади з органами місцевого самоврядування, з міським головою дійшли до висновку, що не буде будівництва там”, – сказав Гамалій.

Він зауважив, що згідно з цільовим призначенням землі, ця ділянка не для комерційної забудови. Там може бути парк, сквер чи щось подібне.

“В нас є один ворог. Прошу пам’ятати, що ми боремось тільки з одним ворогом, але точно не боремось між собою”, – додав начальник ОВА.

Мер Олександр Симчишин також констатував, що завдяки спільними напрацюванням між обласною, міською владою та забудовником досягнуто домовленості, що цей громадський простір і надалі залишиться доступним для мешканців міста.

“Громадський простір залишиться громадським. А ми будемо думати спільно над тим, який благоустрій там організувати. Я думаю, що цим відео ми багатьох здивуємо. Ми не шукаємо протиріч, а маємо одну спільну позицію – працюємо на Україну, заради перемоги і чітко визначаємо пріоритет”, – наголосив Симчишин.

https://xmel.km.ua/

189
Розказати друзям
Хмель Хмельницький