Будівництва біля ЦНТЕІ не буде. Тепер остаточно

Розказати друзям

Архітектурно-містобудівна рада скасувала дозвіл на будівництво

На майданчику перед Хмельницьким центром науково-технічної інформації та інновацій припинили підготовку до будівництва коворкінгового корпусу Донецького національного університету, розповідає головний архітектор міста Максим Дружинін. За його словами, впродовж двох днів архітектурно-містобудівна рада ухвалювала рішення щодо забудови, та крапку поставив міський голова, який переконав інвесторів припинити будівництво.

Про це Суспільному розповів головний архітектор міста Максим Дружинін.

На майданчику перед Хмельницьким центром науково-технічної інформації та інновацій припинили будівництво згідно з паспортом “Добудови торгово-офісних приміщень до будівлі ЦНТІ”.

У цій добудові мав розташовуватися й освітній простір для студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса, розповідає директор філії університету Леонід Прус.

“Планується будувати сучасне приміщення з коворкінгом, конференц-залами. Також буде там підземний паркінг, що, на мою думку, дуже важливо для нашого середмістя”, — розповідав Леонід Прус.

За його словами, приміщення ЦНТІ не прикрашає місто, а його облицювання — аварійне.

“Ця наша будівля лабораторного корпусу взагалі є якимсь таким насліддям радянщини. Ідея університету — залучити інвестора, щоб покращити фасади цієї будівлі. В позаминулому році була ситуація, що на дев’ятому поверсі шибка відкололася і мала впасти. Ми там викликали верхолазів та усували цю річ. Торік елементи конструкції прийшли в непридатний стан: арматура прогнила, впала штукатурка перед входом”, — каже директор філії університету.

Усі документи на будівництво були отримані в 16-ому році, каже Леонід Прус.

“Документи є в вільному доступі, дозвіл на будівництво є”..

Дозвіл на будівництво був виданий з порушеннями, каже головний архітектор міста Максим Дружинін.

“По дозволу там були деякі питання в плані того, що не була пройдена правильно процедура та у зв’язку з цим дозвіл виданий в певному обсязі — неправильний, з певними порушеннями”, — розповідає Максим Дружинін.

З його слів, це й було підставою скасувати дію дозволу. Що й зробила архітектурно-містобудівна рада.

“Інвестори не сперечалися, погодилися

і пішли на дане рішення щодо припинення забудови. Це має бути громадський простір. Це є ділянка державної власності й безпосередньо Донецького університету, і вони спільно мають розв’язувати дане питання”, — каже Максим Дружинін.

За його словами, попередньо на ділянці перед ЦНТІ мають розбити сквер. Коли ж розпочнуться роботи з благоустрою, вирішуватимуть забудовники спільно з Донецьким університетом, якому, за кадастровою картою, належить ця ділянка.

https://xmel.km.ua/wp-admin

112
Розказати друзям
Хмель Хмельницький