Симчишин розповів хмельничанам про роботу ППО

Розказати друзям

Не варто обговорювати в інтернеті можливе місце розташування чи відсутність комплексів протиповітряної оборони

Після нічної атаки на Хмельницький деякі містяни почали обурюватися у фейсбуці робою системи протиповітряної оборони. Траплялося багато питань на кшталт «де наше ППО». Цю ситуацію в прямому ефірі телеканалу «TV7+» прокоментував міський голова Олександр Симчишин пише “Є”.

За його словами, у таких випадках потрібно заховати емоції. «Шахеди» летять на низькій висоті й система ППО не завжди може помітити ворожий безпілотник. Загалом ворог випустив 14 дронів-камікадзе. Наші Сили протиповітряної оборони збили 11 безпілотників, а трьох не вдалося знищити.

«В мене багато людей питає, де ППО. Це трішки дивне питання, адже міські, обласні чи сільські ради не мають своїх ППО. Є протиповітряні сили Збройних Сил України. Якщо ж ми віримо у ЗСУ, то це потрібно робити не постом у фейсбуці, а дійсно у них вірити, — розповідає Олександр Симчишин. — Якщо десь щось прилітає, то це успішна робота ворога. Він теж рік воює та міняє тактику. Тож потрібно розуміти, що ситуація складна».

Він наголосив, що місце розташування розрахунків ППО не знає жоден з посадовців міськради. Й не повинен знати. Це секретна інформація, якою можуть володіти лише окремі військові, бо подібні комплекси є однією з пріоритетних цілей ворога. Тож взагалі не варто обговорювати в інтернеті можливе місце розташування чи відсутність ППО. Таку інформацію відстежують рашисти.

За словами міського голови, подібних обстрілів може бути ще багато. Тому хмельничанам слід не ігнорувати сигнали повітряні тривоги, а йти в укриття та дбати про свою безпеку. Особливо після запуску «Шахедів» ворог може невдовзі проводити масовані ракетні атаки. За допомогою безпілотників окупанти виявляють розташування розрахунків ППО, щоб в обхід них далі запустити крилаті ракети.

https://xmel.km.ua/

211
Розказати друзям
Хмель Хмельницький