Нетішин попрощався з Героєм

Розказати друзям

Захисника України провели в останню путь 11 лютого, повідомляє “Є”.

Сьогодні, 11 лютого, в Нетішині віддали шану 35-річному Андрію Рую, який загинув в російсько-українській війні 25 січня поблизу Бахмута Донецької області.

Про це повідомили в відділі з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

«Андрій Руй – це наш український Герой, який свідомо боронив не лише свою сім’ю, а всіх українців. Він поклав своє життя на вівтар свободи та незалежності України. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про відважного воїна, – йдеться в повідомленні Нетішинської міської ради. – Чин похорону відбувся у Соборі святого архистратига Божого Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ. Словами неможливо загоїти болючу сердечну рану. Схиляємо голови в глибокій скорботі.
Нетішинська громада висловлює найщиріші співчуття родині та близьким загиблого Воїна-Захисника. Честь і Слава вірному синові України! Вічна пам’ять Герою»

Нагадаємо, вчора, 10 лютого, чергова трагічна звістка з фронту надійшла на Городоччину.

Під час виконання службових обов’язків загинув городоччанин, старший солдат Гончарук Артем Анатолійович. Військовий поліг біля Авдіївки, що на Донеччині.

Чоловік був 1986 року народження. Сьогодні ж, 11 лютого, в Городку попрощалися із ще одним Героєм – Олегом Кісільовським.

https://xmel.km.ua/

67
Розказати друзям
Хмель Хмельницький