“Хмельницькобленерго” знеструмило декілька мікрорайонів Хмельницького

Розказати друзям

Позапланове аварійне знеструмлення кількох мікрорайонів Хмельницького призвело і до припинення водопостачання. Загалом сьогодні на Хмельниччині спостерігається трохи призабутий хаос як з відключеннями електроенергії, так і з наданням інших комунальних послуг. Про призупинення водопостачання у мікрорайоні Озерна повідомили у “Хмельницькводоканалі”.

Проблеми з наданням комунальних послуг спостерігали сьогодні також хмельничани, які мешкають у центрі міста. В одному з висотних будинків під час планового застосування погодинних графіків відключення світла для першої черги припинили подавати тепло та воду.

Швидше за все, під планове відключення потрапила не лише котельня, розташована поруч з будинком, а й одна з каналізаційно-насосних станцій. Після того, як закінчився плановий термін відключення, водопостачання відновилося.Скаржаться на незрозумілі знеструмлення також мешканці Красилова.

Нагадаємо, графік погодинних відключень на Хмельниччині змінюється щотижня задля справедливого розподілу електроенергії між споживачами. Графік відключень можна подивитися за посиланням. І перша черга у центрі Хмельницького також вдруге знеструмлена, хоч уже й відбула своє з 11.00 до 15.00

https://xmel.km.ua/

44
Розказати друзям
Хмель Хмельницький