Шепетівська пенсіонерка віддала шахраям 20 тисяч за “порятунок” сина

Розказати друзям

Жінка повірила, що зможе врятувати сина

70-річна мешканка Шепетівки потрапила «на гачок» шахрая, який, представившись правоохоронцем, телефоном повідомив жінці, що її син нібито наніс комусь тілесні ушкодження. За те, щоб його не притягнули до кримінальної відповідальності, пенсіонерка мала переказати кошти на вказаний невідомим рахунок. Про це повідомляють в секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області, пише видання “Є”.

«Під приводом непритягнення її сина до кримінальної відповідальності за нібито нанесення тілесних ушкоджень шахрай виманив у потерпілої 20 тисяч гривень. Пенсіонерка переказала кошти на невідомий банківський рахунок через термінал самообслуговування. Лише після цього жінка вирішила про всяк випадок зателефонувати сину. Той одразу взяв слухавку і здивувався стурбованості матері. Зрозумівши, що стала жертвою шахраїв, жінка звернулась із заявою до поліції», – інформують правоохоронці.

За фактом шахрайства правоохоронці відкрили кримінальне провадження. 

Правоохоронці вкотре попереджають, що шахраї не полишають спроб заволодіти коштами громадян, вигадуючи щоразу нові схеми шахрайств. Але є й так звані «класичні» схеми. Через застосування психологічного тиску вони є одними з найдієвіших. Особливо, якщо це стосується пенсіонерів.

У поліції нагадують: якщо невідомі повідомляють, що ваш родич потрапив у біду, — одразу перевіряйте інформацію. Намагайтеся якнайшвидше передзвонити тому, хто нібито потребує негайної допомоги, або людям, які можуть у даний момент бути поруч та підтвердити або спростувати тривожну інформацію.

39
Розказати друзям
Хмель Хмельницький