Хмельницький та Шеффілд – брати навік. Олександр Симчишин з візитом в Англії

Розказати друзям

Хоча в посадові обов’язки міського голови не входить зовнішньо-політична діяльність, але і збір коштів на автомобілі та дрони не входить теж. Такі тепер часи…

Під час війни, кожен повинен робити все можливе для допомоги країні. Зокрема і шукати цієї допомоги за кордоном. За час каденції Олександра Симчишина ми вже звикли до його подорожей на економічні форуми в Китай та інші країни. Але візит до Англії – здається стався вперше. Та ще й з такої поважної причини!

Міста Хмельницький та Шеффілд, в особі міських голів Олександра Симчишина та Мейри Річардс підписали угоду і стали містами-побратимами.

Виступаючи у приміщенні міської ради Шеффілда, Олександр Симчишин подякував всім англійцям за допомогу, яку ця країна надає Україні. Розповів про недавню свою подорож на Схід, чим викликав сльози на очах у присутніх та подарував місту Шеффілд прапор України, підписаний нашими військовими на фронті.

Один із очільників міста Террі Фокс у відповідь на слова Олександра Симчишина сказав, що англійцям важко навіть уявити, через що зараз проходить народ України. Що жителі Шеффілда відкривають свої обійми для жителів Хмельницького.

Ше́ффілд — місто в центральній частині Великої Британії, головне місто графства Південний Йоркшир, має населення 512 242 мешканців. Досі містом-побратимом Шеффілда значиться український Донецьк

https://xmel.km.ua/

60
Розказати друзям
Хмель Хмельницький