Полонне втратило земляка, Героя-добровольця

Розказати друзям

Військовий кілька тижнів боровся за життя у госпіталі, пише сайт “Є”.

Обороняючи кордони рідної країни, захищаючи її незалежність, 24 листопада у госпіталі помер уродженець міста Полонне – Андрій Вацлавович Заїка. Чоловік був важко поранений під Бахмутом 7 листопада. Тривалий час боровся за життя у госпіталі, однак кілька днів тому став до лав Небесного Війська. Про це повідомляє міський голова Полонного Франц Скримський.

«Він виховував сина й доньку, був гарним батьком і прикладом для них. Недаремно двоє його дітей обрали технічні спеціальності, – розповідає про загиблого посадовець. – Пішов добровольцем до військкомату, не чекаючи на повістку, на другий день після повномасштабного вторгнення. Служив у складі 53 окремої мотострілецької бригади імені Володимира Мономаха 1стрілецького батальйону, очолював взвод зв’язку у званні «старший сержант».

Заїка Андрій Вацлавович народився 11червння 1973 року. В сім’ї був третім сином. Після закінчення школи №3 в Полонному став до лав Збройних сил України. Навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». За роки студентського життя створив сім’ю, а після закінчення навчання із родиною переїхав до Фастова.

Церемонія прощання із захисником Андрієм Заїкою буде проведена у місті Фастів.

https://xmel.km.ua

47
Розказати друзям
Хмель Хмельницький