Славута попрощалась із ще одним Героєм.

Розказати друзям

25 листопада, жителі Славутської громади у скорботі схилили низько голови та провели в останню земну путь справжнього українського Героя, земляка Кондратюка Сергія Васильовича.

Народився Сергій 27 травня 1998 року у селі Хутір Шепетівського району Хмельницької області.

З 2004 по 2008 роки навчався в Пашуківській школі Славутського району.

З 2008 року по 2015 рік навчався у НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”.

У 2017 році вступив на громадських засадах до лав окремого легкопіхотного загону “Волинь” – добровольчого збройного формування, яке входить до складу Української добровольчої армії.

4 серпня 2017 року нагороджений відзнакою “За заслуги” Всеукраїнської громадської організації “Спілка ветеранів та працівників силових структур України “Звитяга”.

З 14 березня 2022 року підписав контракт та став до лав Збройних Сил України в одному із Київських підрозділів.

З травня 2022 року проходив службу в 111 бригаді територіальної оборони Збройних Сил України в роті розвідки бригадного управління.

Вірний військовій присязі, старший солдат Кондратюк Сергій Васильович, проявивши героїзм, мужність, виборюючи мир на нашій рідній землі, загинув 17 листопада 2022 року на Луганському напрямку в районі населених пунктів Кремінна, Лиман. Виконував завдання в тилу противника.

Сергій Кондратюк – життєрадісний, надзвичайно доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу… Таким нашого Героя пам’ятатимуть рідні, друзі, знайомі, побратими. Саме таким Сергій залишиться в пам’ яті Славутської громади та всієї України.

У загиблого залишилися: мати, брат, сестра, вагітна наречена з донькою та вітчим.

Поховали Сергія Кондратюка на «Новому кладовищі» із усіма військовими почестями.

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Славутської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя.

На жаль, клята війна забирає найкращих…Жодними словами не вгамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі від непоправної втрати. Світлий спомин про Сергія, вдячність за його подвиг назавжди житиме в наших серцях.

Слава Україні! Героям слава!

Пресслужба Славутського МВК.

https://xmel.km.ua

94
Розказати друзям
Хмель Хмельницький