Хмельничанам увімкнули опалення. Але є декілька “але”. Відео

Розказати друзям

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розказав про особливості цьогорічного опалювального сезону

Під час зустрічі із журналістами на одному з комунальних підприємств, міський голова повідомив наступне:

Сьогодні офіційно розпочинаємо опалювальний сезон для всіх категорій споживачів. Це найпізніша дата, яку пам’ятають наші теплоенергетики. Це дало можливість і заощадити суттєві кошти для населення, і газ для держави. Дитячі садки та лікарні отримували тепло з середини жовтня.

Оскільки середньодобова температура не нижча 8 градусів, а наступного тижня вдень буде і до +14-15, ми не будемо подавати тепло на повну. Вдень тепло подаватимемо слабше, вночі – сильніше. Крім того, всі багатоквартирні будинки міста мають лічильники із можливістю регулювати теплоносій старшими будинків.

До початку опалювального сезону ми були готові ще 20 вересня.

Витратили на це близько 150 мільйонів гривень. Всі технічні роботи зробили, замінили майже 5 тис. метрів труб у двотрубному режимі. За останні роки це вже понад 50 тис. метрів. Зробили реконструкцію всіх котелень, уклали договори на постачання газу.

Дуже прошу вас зрозуміти, що цей опалювальний сезон буде найважчим через удари держави-терориста по об’єктах енергетичної інфраструктури. Ми готуємося до різних надзвичайних ситуацій, щоби система працювала у будь-якому разі.

Відео зі сторінки Олександра Симчишина у Фейсбуці

https://xmel.km.ua

95
Розказати друзям
Хмель Хмельницький