Хмельницькому – 591! Святкуємо для Перемоги

Розказати друзям

Сьогодні, 24 вересня, Хмельницький відзначає 591 річницю Дня міста. Тематичні події цього дня проходитимуть під гаслом «Все для перемоги» й будуть присвячені тому, аби вшанувати Героїв, які боронили і продовжують боронити незалежність України, пише сайт “Є”.

Як розповідає начальник міського управління культури і туризму Артем Ромасюков, на всіх локаціях, які розгорнуть сьогодні в місті, збиратимуть гроші на закупівлю автомобілів для військових.

Розпочинають усе з ранкової міжконфесійної молитви біля «Ангела скорботи». О 10:00 на Проскурівській біля кінотеатру Шевченка запрацює благодійний ярмарок. Основна частина подій відбуватиметься з 12-ої години біля Дитячого світу. Там протягом дня діятимуть мистецькі виставки, інсталяції, працюватиме бібліотечне містечко, відбуватимуться безкоштовні екскурсії, пройде благодійний концерт від поліцейського оркестру.

Ще одна акція запланована о 16.00 біля кінотеатру Шевченка. Захід на підтримку українців в окупації пройде під назвою «Міста Героїв».

«Під час акції ми закличемо усіх не забувати про окуповані міста. Закличемо весь світ не визнавати псевдореферендуми на окупованих територіях. Також 50 бандуристів там одночасно виконають Гімн України», – говорить Артем Ромасюков.

Фото Олександра Савенка

https://xmel.km.ua

44
Розказати друзям
Хмель Хмельницький