Як в Києві. На Хмельниччині змінили правила поведінки на громадському транспорті під час тривоги

Маршрутка
Розказати друзям

Для безпеки громадян на Хмельниччині ухвалено рішення про щодо врегулювання роботи міського громадського транспорту під час повітряної тривоги. Про це у відеозвереннні повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, повідомляє ХМ-Інсайд.

За його словами, найближчим часом буде підписаний відповідний наказ.

“Відтепер водії громадського транспорту під час повітряної тривоги повинні зупинитися на найближчій зупинці чи обрати безпечне місце для паркування, повідомити пасажирів про небезпеку та місце розташування найближчого укриття, відчинити двері та рекомендувати їм перейти в безпечне місце”, – сказав Сергій Гамалій.

Пасажири, котрі не бажають залишити транспортний засіб і пройти у сховище, зможуть продовжити поїздку за маршрутом.

“Далі посадка пасажирів не проводиться. А транспортний засіб буде прямувати за маршрутом до кінцевої зупинки, де перебуватиме до завершення тривоги. І вже після відбою тривоги водії відновлюють рух за визначеним маршрутом”, – наголосив очільник ОВА. 

Він звернув увагу, що органи місцевого самоврядування мають забезпечити перевізників переліками укриттів, розташованих за маршрутами руху транспортних засобів, а також розмістити цю інформацію на зупинках.

https://xmel.km.ua/wp-admin

41
Розказати друзям
Хмель Хмельницький