Збирав на тепловізори, а заніс в інтернет-казіно

Розказати друзям

Жителю Старокостянинова слідчі оголосили про підозру у привласненні майже 50 тисяч гривень, що їх люди перерахували як допомогу нашому війську

Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомили про підозру 23-річному чоловікові, який використав на власні потреби благодійні кошти, зібрані на придбання тепловізорів.

В процесі розслідування поліцейські з’ясували, що молодий чоловік на початку березня розмістив у соціальних мережах оголошення про збір коштів на закупівлю тепловізорів для військової частини.

Для перерахування благодійних внесків молодик вказав свої банківські реквізити. Чоловікові вдалося зібрати 49 300 гривень, які він використав на власні потреби, програвши усе до копійки в інтернет-казино.

Згодом підозрюваний намагався обманним шляхом отримати у свого знайомого ще 200 тис грн, які начебто мали піти на лікування постраждалого від мінно-вибухового поранення військового. Для цього він використав фальшивий фотознімок з травмованою ногою. Але цього разу чоловікові не вдалося довести свої злочинні наміри до кінця з незалежних від нього причин.

Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство та замах на шахрайство). Наразі розслідування триває.

https://xmel.km.ua/

42
Розказати друзям
Хмель Хмельницький