Андрій Ропотан більше не директор Перинатального центру

Андрій Ропотан
Розказати друзям

Андрій Ропотан склав свої повноваження за власним бажанням на 15-хвилинці перед початком робочого дня 29 квітня. Але попри це він залишається працювати в КП «ХМПЦ» завідувачем відділення і приймати пацієнтів.

29 квітня до КП «ХМПЦ» завітали представники влади з нагоди відзначення особливих заслуг директора підприємства Андрія Ропотана у зв’язку із складанням ним повноважень за власним бажанням. Звертаючись до присутніх у залі працівників, заступник міського голови Олег Шинкарук зазначив, що заклад є одним з найкращих у місті, постійно розвивається, має чудову репутацію у сфері надання медичних послуг вагітним, роділлям та новонародженим у місті та за його межами. Чудовою є новина, що Андрій Ропотан залишається працювати у закладі на посаді завідувача відділенням і надалі буде приймати пацієнтів. За вагомий, особистий багаторічний внесок у розвиток медицини міста, професійність та самовідданість справі його нагороджено Почесною грамотою та цінним подарунком.

Колектив висловив слова щирої вдячності та побажав здоров’я подальших успіхів у нелегкий, але благородній праці. Теплі та сердечні слова були підтримані стоячи схвальними оплесками всіх співробітників.

  За роки плідної праці Андрія Григоровича, перинатальний центр плідно розвивався і став відомим не тільки у місті Хмельницькому, а й в Хмельницькій області.  Андрію Ропотану вдалося відкрити на базі КП «ХМПЦ» Центр планування сім’ї та репродукції людини. Наразі таких центрів в Україні всього два, один з яких в Хмельницькому. 

Як зазначив Олег Шинкарук,

– «Наш перинатальний центр він є одним із найкращих, звичайно, якби не бажання Андрія Григоровича, ніхто не має суперечок щодо його праці ми працювали б і надалі. Сьогодні ми дійсно констатуємо той факт, що перинатальний центр розвивається і за це ми вам щиро дякуємо, Андрію Григоровичу!  Ми надзвичайно вдячні вам, що ви не залишаєте стіни перинатального центру і продовжуєте працювати, а також ділитися досвідом і зберігати ті здобутки, які є на сьогодні, а саме колектив, якій є надзвичайно  потужнішим і ми пишаємося фахівцями своєї справи. Ми задоволені, що хмельничани не шукають де їм народжувати, а сміливо йдуть до КП «ХМПЦ» – це головна мета і надалі. Ми бажаємо вам міцного здоров’я плідної праці, на скільки це можливо в наш нелегкий час». Запрошені гості подарували почесну грамоту від міського голови та цінний подарунок.

Також влада в особі, Олега  Шинкарука, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, визначила подальший курс розвитку  перинатального центру. Він  розповів про те що КП «ХМПЦ» буде триматися прозорості в доступі до медичних послуг мешканцям міста, що допоможе протидіяти корупції та надасть можливість і надалі розвиватися пренатальному центру в заданому курсі медичних реформ.

«Ми сьогодні весь бюджет розвитку плануємо спрямувати на підтримку військовим, краще ми будемо в мирних умовах заробляти кошти та звідти відводити ворога, ніж він глибше зайде в країну. Тому без накопичення спецфонду, і звідти розподіляти асигнування на розвиток засобів діагностики, новітніх медичних технологій. Без цього ми не зможемо рухатись далі. Медицина розвивається  дуже стрімко, тому ми повинні робити все, щоб наша спільнота не втратила до нас довіри. Ми повинні йти в ногу з часом, технологіями та засобами діагностики, а це без капіталовкладення не можливо. Закликаємо всіх вас до такої об’єднаної злагодженої роботи. Тому тримаємо стрій і разом рухаємось до перемоги та загального розвитку медицини в Україні.

За матеріалами сайту КП ХМПЦ

https://xmel.km.ua

53
Розказати друзям
Хмель Хмельницький