Сторінку Славути у Фейсбук зламали

Розказати друзям

Влада міста заявила, що вчора ввечері акаунт взяли під контроль невідомі особи. Про це повідомляє видання “Є”

На сторінці виконавчого комітету Славутської міської ради у Facebook з’явилось повідомлення про те, що їхній акаунт вчора був зламаний. Наразі доступ до сторінки відновлено.

“Наразі повністю відновлено доступ до облікового запису сторінки виконавчого комітету Славутської міської ради у Фейсбук, який вночі було зламано невідомими особами. Це вже не перший випадок подібних дій щодо офіційних ресурсів міської ради”, — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що вчора, 3 квітня, ввечері на сторінці виконкому з’явилось і швидко зникло повідомлення про те, що в небі над Славутчиною українські сили ППО збили рашистську ракету. Цю інформацію поширили численні ЗМІ та пабліки.

У виконкомі міськради наголосили, що для повного підтвердження достовірності інформації треба перевіряти її у кількох джерелах, зокрема, в першу чергу, на ресурсах Хмельницької обласної військової адміністрації. Втім, у військовій адміністрації цю інформацію, станом на 11:40 годину 4 квітня, ніяк не прокоментували.

Тим часом у міноборони рф вчора повідомили про удари “по об’єктах військової інфраструктури України та знищення паливних сховищ у Славуті Рівненської області та Тернополі”. При цьому повідомлення з’явилося за дві години до того, як у Тернополі чули вибухи, а на сторінці Славутського виконкому повідомили про збиття ракети.

Нагадуємо, що ЗСУ просять громадян не коментувати й не поширювати жодної інформації щодо ворожих обстрілів.

https://xmel.km.ua

23
Розказати друзям
Хмель Хмельницький