Службі судової охорони – 3 роки!

Розказати друзям

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах

І саме сьогодні Служба судової охорони та її Територіальне управління в Хмельницькій області зокрема, відзначають 3-тю річницю свого створення.

В сьогоднішній ситуації – не до святкувань. Адже з самого першого дня вторгнення російського ворога працівники Служби взяли до рук зброю, щоб захищати свою землю.

Охоронці Феміди продемонстрували, що вміють об’єднуватись і згуртовано лупцювати ворога на нашій землі, на усіх фронтах! Найголовніше – вміють палко любити нашу Україну! Так було, є і буде завжди! Війна в Україні не залишила байдужим жодного справжнього патріота своєї країни.

Захищати рідну Україну – святий обов’язок кожного. Долучилися охоронці Феміди і забезпечення безпеки на вулицях наших міст і громад у цей непростий час. У перші ж години ворожого нападу співробітники Служби взяли до рук зброю. Вони входять до складу патрулів, і маючи неабиякий досвід, допомагають охороняти порядок. Військові, нацвагрдійці, тероборона, поліцейські та судові охоронці працюють цілодобово, затримують і знешкоджують ДРГ.

Не меншу хоробрість мають і жінки-волонтерки. Вони не шкодують ані часу, ані сил: збирають кошти, купують все необхідне і відвозять тим, хто потребує цього найбільше. Вартові Феміди організували збір найнеобхідніших речей переселенцям із «гарячих» точок нашої України. Теплий одяг, взуття та іграшки передали у волонтерський центр.

Охоронці Феміди на свою третю річницю показали, що вони – одна велика родина! В цей день хочеться подякувати кожному співробітникові Служби судової охорони. У ваших діях — справжній патріотизм, гідність, честь, мужність та єдність.

https://xmel.km.ua

50
Розказати друзям
Хмель Хмельницький